QUADRATDOME Teniso aikštelės stoginė | Kupolas

[socialring]
   
Medžiaga sulituojama ir instaliuojama kaip vientisa uždanga, užtikrinanti visišką konstrukcijos hermetiškumą.
Uždangos gamybai naudojama sunkiai užsiliepsnojanti (DIN4102B1/M2 standarto), iš abiejų pusių akrilo sluoksniu padengta, šviesai pralaidi medžiaga. Taip pat konstrukcijos stogo ar šonų uždanga galima pagaminti ir šviesai nepralaidžios pasirinktos spalvos medžiagos. Uždangos tvirtinimas prie pagrindo užtikrinamas specialiais tvirtinimo elementais, pagamintais iš galvanizuoto plieno.

Stogo fasado ir vidaus apdailai sunaudojama 30 proc. mažiau medžiagų. Statant 200 m2 įprastą stačiakampį pastatą, reikia apdailinti apie 380 m2 paviršiaus: sienos sudaro apie 280 m2, o apie 140 m2 sudaro stogas. Kupolas turi tik 250 m2 paviršiaus. Toks pastatas sutaupo Jums iki 30 proc. šildymo, vėdinimo, kondicionavimo išlaidų.

Skaičiuojame statinių apkrovas, ruošiame techninius bei darbo projektus. Mūsų suprojektuotus ar pagamintus gaminius galime sumontuoti, padėti organizuoti montavimo darbus arba apmokyti montavimo technologijos.

Projektuojame pagal LR STR ir EN eurokodo reikalavimus. Dokumentaciją ir brėžinius galime išversti į RU, EN, LV, FI, SP, IT, DK, AZ ir kitas kalbas

ViberWhatsUpTelegram


Susisiekite su mumis. Mūsų atstovai yra pasirengę atsakyti į visus jūsų klausimus apie mūsų gaminius, programas, taikomas technologijas ir kt.

shadow

Mobilus Kupolai

Stacionarūs kupolai