Glamping Village Ø6m Aukštis + WC ir Dušo KAMBARYS | Iš viso 47m2

„Glamping Bungalow“ kupolai yra nauja savireguliavimo produktų linija, kuri sukuria revoliuciją svetingumo pramonėje. Tinka visais metų laikais.

Be natūralaus grožio, kupolai taip pat turi daug struktūrinių pranašumų. Geodezinės prieglaudos buvo pastatytos visame pasaulyje, esant įvairiam klimatui, ir pasirodė esanti stipriausia ir efektyviausia žmonių prieglauda.

Nesvarbu, ar ieškote alternatyvios gyvenamosios aplinkos, ar dinamiškos asmeninės rašymo, meno ar spektaklio studijos, ženkite į natūralų srautą, kurį gali pasiūlyti tik pagal užsakymą sukurtas geodezinis kupolas; kupolai siūlo patirtį, kuri tikrai atgaivins, sustiprins ir atskleis jūsų kūrybinį srautą. Temperatūros darbo apimtis – nuo 40 ° C iki +80 ° C :: R [m2 K/W] = 2 639 m2 K/W

glamping_domes_geodesic_geodomas_01

Be natūralaus grožio, kupolai taip pat turi daug struktūrinių pranašumų. Geodezinės prieglaudos buvo pastatytos visame pasaulyje, esant įvairiam klimatui, ir pasirodė esanti stipriausia ir efektyviausia žmonių prieglauda. Skirtingai nuo tradicinių namų, kupolai proporcingai sustiprėja, nes jų dydis didėja. Dėl šios stiprybės jie gali atlaikyti sunkias apkrovas snieguotu klimatu. Be to, jie gali atlaikyti uraganus, tornadus ir kitas audras daug sėkmingiau nei dėžutės formos namai. Saugodami savo geodezinių kupolų struktūros vientisumą, galite laisvai išlaisvinti savo vaizduotę. Gyvenamojo kupolo viduje galite džiaugtis laisvu atviro, erdvaus dizaino jausmu. Visiškai laisvai stovintis, nėra vidinių atramų, trukdančių jūsų vaizdui, tačiau yra galimybė, jei norite pridėti vidines sienas ar papildomus lygius. Jūsų vizija atgyja, nes jūsų kupolas yra sukurtas išskirtinai jūsų vietovei, siūlant puikų vaizdą, natūralią šviesą ir norimą privatumą. Įdiegus paprastą vėdinimo sistemą ir šildymo ar aušinimo šaltinį, kartu su optimaliais kupolo oro cirkuliacijos modeliais, jūsų kupolo namai bus jaukūs ir patogūs minimaliomis išlaidomis. Strategiškai išdėstyti langai, stoglangiai ir durys gali prisijungti prie jūsų supančios aplinkos ir peizažo. Ilgaamžiai „GEODOMAS“ dangteliai yra įvairių spalvų, atsparūs pelėsiui ir apsaugoti nuo UV spindulių ir atsparūs ugniai. Mėgaukitės savo svajonių namais ar asmenine studija, kurį laiko ir investicijų reikalauja tradicinė statyba. Mūsų ekologiški gyvenamieji kupolai yra pastatyti lengvai ir greitai, sumažinant statybos išlaidas, sunaudojant mažiausiai išteklių erdvei uždengti, ir jie yra unikaliai prieinami-leidžiantys gyventi be hipotekos.

Energiją taupantys, mažai energijos vartojantys geodeziniai kupolai yra tvarūs, o tai reiškia atsakingą išteklių valdymą.
Potencialas neribotas. Surenkite nuostabų renginį, kuris sukuria nepamirštamą įspūdį, paverskite savo kurortą ekologišku rojumi arba tiesiog gyvenkite saldžiai gražioje alternatyvioje erdvėje.

shadow

  ViberWhatsUpTelegram


  *required

  Susisiekite su mumis. Mūsų atstovai yra pasirengę atsakyti į visus jūsų klausimus apie mūsų statinius, architektūra, taikomas technologijas ir kt.

  shadow

  Mobilūs kupolai

  Mūsų projektai