Mobilus kupolas Ø11m, skirtas ŠVIESOS MOVE FESTIVALIUI | Kinetinis menas, Lodzė, Lenkija

lux_festival_11

Šviesa. Judesys. Festivalis. yra kultūrinis ir meninis renginys, parodantis visiškai kitokį Lodzės miesto vaizdą ir kitaip, stebuklingai pristatantis jo pastatus, teritorijas ir erdves.

Pagrindinis festivalio tikslas – skatinti kultūrinį ir kūrybinį miesto potencialą. Sąmoningas meninis šviesos naudojimas pabrėžia didžiosios architektūros individualumą ir grožį, pabrėžia jos dorybes ir ornamentus. Festivalis siūlo daugybę pramogų, tokių kaip didelio masto projekcijos, 3D žemėlapiai, įspūdingi pastatų apšvietimai, šviesos instaliacijos ir muzikos koncertai. Šviesa. Judesys. Festivalis. tapo vienu populiariausių lauko renginių šalyje. Per paskutinį LMF leidimą miestą aplankė daugiau nei 550 000 žiūrovų iš viso pasaulio, todėl jis tapo didžiausiu šviesos festivaliu Lenkijoje. Šviesos festivalio metu miestas keičia spalvas ir prisijungia prie prestižinės miestų grupės, organizuojančios panašius šviesos renginius, tokius kaip Lionas, Berlynas ar Sidnėjus. Būkite su mumis: Spalio 7–9 d. Tik Lodzėje! APIE FESTIVALĮ

APIE FESTIVALĮ http://en.lmf2016.lmf.com.pl/o-festiwalu/idea/

shadow

Projekto informacija

Objekto puslapis: LIGHT MOVE FESTIVAL
Objekto adresas: Lodzė, Lenkija
Technologijos: plieniniai rėmo elementai, membraninis dangtelis
Projekto data: 2016 m
Plotas, m2: 95
Dangos plotas, m2: 180
Geometrijos tipas: ikosaedras

shadow

  ViberWhatsUpTelegram


  *required

  Susisiekite su mumis. Mūsų atstovai yra pasirengę atsakyti į visus jūsų klausimus apie mūsų statinius, architektūra, taikomas technologijas ir kt.

  shadow

  Mobilūs kupolai

  Mūsų projektai