Pavėsinė su griliu (BBQ) Baru | Kupolas Ø6m F3 28m2

BARBEQUE_chief_cook_dome_28m2_20
Even with the little weight of the mobile construction the float was perfectly stable. The floats are one welded unit containing the load bearing frame made up of Aluminium G-sections reaching all the way round as well as the actual floats.

Kiekvienas žmogus turi savo mėgstamą barbekiu.Kai traukia gamta su kebabų vos sniegas tirpsta, kaip ir kitų tokių įvykių šiltas vasaros vakarais , net tiems, kurie mėgsta surengti barbekiu su draugais rudenį pagal nukritusių lapų.Be to, yra net gerbėjai Fry kebabas iš šalčio.Todėl šiame straipsnyje mes kalbame apie šiuos sodo pastatų rūšių kaip pavėsinė su griliu, ty su barbekiu, grilis arba orkaitėje.Šie pavėsinės yra stacionarūs pastatai, todėl jie gali būti naudojami ištisus metus.

shadow

Mada Grilis pavėsinė atėjo pas mus iš Europos, taip pat daug kitų dalykų. Grilis lauke įprastas dalykas europeciams, tai nėra būtina palikti miestą, jei jūs galite pasirūpinti viską savo sode. Pavėsinė su griliu yra pusiau atvira paviljonas, primenantis Pergola. Ant jo per centra yra pastatyta krosnis, kepimo ar net visą įrengta vasaros virtuvė.

ViberWhatsUpTelegram


Susisiekite su mumis. Mūsų atstovai yra pasirengę atsakyti į visus jūsų klausimus apie mūsų statinius, architektūra, taikomas technologijas ir kt.

shadow

Gyvenamoji statyba

Stacionarūs kupolai