Pokylių kompleksas “Jusinė”, 450m2, Pabradė, Kupolas

backround_jusine

IIeškantiems išskirtinės vietos banketams, konferencijoms ar asmeninėms šventėms, siūlome išnuomuoti pokylių kompleksą „Jusinė“.. Kompleksas įsikūręs 37 km.. už Vilniaus, važiuojant Nemenčinės kryptimi. Čia Jūs rasite ramybę, tyrą orą bei galėsite pasigerėti gamta: įrengtu didžiuliu tvenkiniu, skoningai sutvarkyta aplinka.. Svečiams siūlomos ir vandens pramogos.. Galima paplaukioti valtimis, yra paplūdimys maudynėms.. Atsikvėpti prie vyno … sukūrine ir ,,negyvosios jūros,, vonia.. Svečių namelyje įrengti du dviviečiai kambariai – švenčiant vestuves, jaunieji gali likti nakvynei. Įspūdingas viso komplekso naktinis apšvietimas sukurs jaukią atmosferą ilgai vakarojant.. Komplekse įrengta didelė stovėjimo aikštelė, o svečių saugumas užtikrinamas 24 val.. per parą.. Jeigu renginio metu vyksta koncertas, atlikėjai gali naudotis ir dvejomis grimerinėmis..

Kupolų – paviljonų kompleksas, kuriame sujungti “icosahedrono” formos paviljonai – kupolai Pabradėje, Lietuva. Kupolų karkasas pagamintas iš nerūdijančio plieno, panaudota – “TUBE” konstrukcija. Kupolas uždengtas baltu PVC tentu, panoraminiams langams ir įėjimui panaudotas permatomas PVC tentas. Įėjimui naudojama O-DOOR sistema. Viduje pakabintos užuolaidos, pagamintos iš akustinės medžiagos.


Projekto Informacija

Object page: TURTOGARANTAS
Object address: Jusine, Lithuania
Technologies: Steel frame elements, Membrane cover, Off-Season wall, Acoustic interior membrane, Thermo membrane, O-Door, Tunel
Project date: 2009
Floor area, m2: 450
Cover area, m2: 1200
Geometry type: Icosahedron

shadow

    ViberWhatsUpTelegram


    Susisiekite su mumis. Mūsų atstovai yra pasirengę atsakyti į visus jūsų klausimus apie mūsų gaminius, programas, taikomas technologijas ir kt.

    shadow

    Mobilūs kupolai

    Mūsų projektai