Mobilus kupolas Ø6m 28m2 Visuomeniniam naudojimui

office

 Įsivaizduokite, kad miegotumėte kiekvieną vakarą ir atsibustumėte tobulu, harmoningu rezonansu, kuris yra „GEODOMAS“ kupolo patirties dalis.

Nesvarbu, ar ieškote alternatyvios gyvenamosios aplinkos, ar dinamiškos asmeninės studijos, skirtos rašymui, menui ar performansui, ženkite į natūralų srautą, kurį gali pasiūlyti tik pagal užsakymą sukurtas geodezinis kupolas; kupolai siūlo patirtį, kuri tikrai atgaivins, sustiprins ir išlaisvins jūsų kūrybinį srautą.

Skirtingai nuo tradicinių namų, kupolai proporcingai sustiprėja didėjant jų dydžiui. Dėl šios jėgos jie gali atlaikyti didelius krovinius sniego klimato sąlygomis. Be to, jie gali atlaikyti uraganus, tornadas ir kitas audras daug sėkmingiau nei dėžutės formos namai. Dėl savo geodezinių kupolų, garsėjančių konstrukciniu vientisumu, saugumo galite laisvai naudoti savo vaizduotę. Gyvenamojo kupolo viduje galite džiaugtis laisvu atviro, erdvaus dizaino jausmu. Visiškai atsistojus, nėra vidinių atramų, kurios trukdytų vaizdui, tačiau galimybė yra, jei norite pridėti vidines sienas ar papildomus lygius. Jūsų vizija atgyja, nes jūsų kupolas yra sukurtas tik jūsų vietai, iš kurio atsiveria puikus vaizdas, natūrali šviesa ir norimas privatumas. Įdiegę paprastą vėdinimo sistemą ir šildymo ar aušinimo šaltinį kartu su optimaliais kupolo oro cirkuliacijos modeliais, jūsų kupolo namai taps jaukūs naudojant minimalias išlaidas. Langai, stoglangiai ir durys, išdėstytos strategiškai, gali susisiekti su jus supančia aplinka ir peizažu. „GEODOMAS“ ilgaamžiai dangčiai yra įvairių spalvų, yra atsparūs pelėsiui, apsaugoti nuo UV spindulių ir atsparūs ugniai. Mėgaukitės svajonių namu ar asmenine studija, kur galite rasti dalį laiko ir investicijų, reikalingų tradicinių statybų metu. Mūsų ekologiškai gyvenantys kupolai yra pastatyti lengvai ir greitai, todėl sumažėja statybų išlaidos, sunaudojama kuo mažiau išteklių erdvei užimti ir jie yra ypač prieinami.

Energiją taupantys, mažai energijos vartojantys geodeziniai kupolai yra tvarūs, ty atsakingai valdo išteklius. Potencialas neribotas. Suorganizuokite nuostabų renginį, kuris sukuria nepamirštamą įspūdį, paverskite savo kurortą ekologiškame rojuje arba tiesiog gyvenkite saldų gyvenimą gražioje alternatyvioje erdvėje.

ViberWhatsUpTelegram


*required

Susisiekite su mumis. Mūsų atstovai yra pasirengę atsakyti į visus jūsų klausimus apie mūsų statinius, architektūra, taikomas technologijas ir kt.!

shadow

Mobilūs kupolai

Investiciniai projektai