Laikinų konstrukcijų mobilus motelis | 26 kambarių Kupolas 300m2 Ø16

BungalowDomes01

Kupolai, be natūralaus grožio, turi ir daug struktūrinių pranašumų. Geodezinės prieglaudos buvo pastatytos visame pasaulyje įvairaus klimato sąlygomis ir įrodė, kad jos yra stipriausia ir veiksmingiausia kada nors sukurta žmonių prieglauda. Skirtingai nuo tradicinių namų, kupolai proporcingai sustiprėja didėjant jų dydžiui. Dėl šios jėgos jie gali atlaikyti didelius krovinius sniego klimato sąlygomis. Be to, jie gali atlaikyti uraganus, tornadas ir kitas audras daug sėkmingiau nei dėžutės formos namai.Dėl savo geodezinių kupolų, garsėjančių konstrukciniu vientisumu, saugumo galite laisvai naudoti savo vaizduotę. Gyvenamojo kupolo viduje galite džiaugtis laisvu atviro, erdvaus dizaino jausmu.Visiškai atsistojus, nėra vidinių atramų, kurios trukdytų vaizdui, tačiau galimybė yra, jei norite pridėti vidines sienas ar papildomus lygius. Jūsų vizija atgyja, nes jūsų kupolas yra sukurtas tik jūsų vietai, iš kurio atsiveria puikus vaizdas, natūrali šviesa ir norimas privatumas. diegę paprastą vėdinimo sistemą ir šildymo ar aušinimo šaltinį kartu su optimaliais kupolo oro cirkuliacijos modeliais, jūsų kupolo namai taps jaukūs, naudojant minimalias išlaidas. Langai, stoglangiai ir durys, išdėstytos strategiškai, gali susisiekti su jus supančia aplinka ir peizažu. „GEODOMAS“ ilgaamžiai dangčiai yra įvairių spalvų, yra atsparūs pelėsiu, apsaugoti nuo UV spindulių ir atsparūs ugniai. Mėgaukitės svajonių namu ar asmenine studija, kur galite rasti dalį laiko ir investicijų, reikalingų tradicinių statybų metu. Mūsų ekologiškai gyvenantys kupolai yra pastatyti lengvai ir greitai, todėl sumažėja statybos išlaidos, sunaudojama kuo mažiau išteklių erdvei užimti ir jie yra ypač prieinami – tai leidžia gyventi be hipotekos.

Temperatūros diapazonas nuo 40 ° C iki + 80 ° C :: R [m2 K / W] = 2639 m2 K / W
Energiją taupantys, mažai energijos vartojantys geodeziniai kupolai yra tvarūs, t.y. atsakingai valdo išteklius. Potencialas neribotas. Suorganizuokite nuostabų renginį, kuris sukuria nepamirštamą įspūdį, paverskite savo kurortą ekologiškame rojuje arba tiesiog gyvenkite saldų gyvenimą gražioje alternatyvioje erdvėje.

ViberWhatsUpTelegram


*required

Susisiekite su mumis. Mūsų atstovai yra pasirengę atsakyti į visus jūsų klausimus apie mūsų statinius, architektūra, taikomas technologijas ir kt.

shadow

Mobilūs kupolai

Stacionarūs kupolai