Skaidrūs kupolai Botanikos sodams ir oranžirėjams

botanic1

Dizainas turėjo išsiskirti ir kilo bendras noras pritraukti tiek nacionalinį, tiek tarptautinį dėmesį, o tai dar labiau paskatins sukurti naujas galimybes.

Skaidrūs kupolai, kaip pastato elementas, arba viso pastato kupolo formos, kurių dalys yra sferos dalys. Netaisyklingos formos arba laisvos formos pastatas.

Dėl unikalios geometrijos kupolai greitai formuojasi ir atlaiko didelę vėjo ir sniego apkrovą. Platus dydžių, dizaino, spalvų ir funkcijų pasirinkimas. Geodezinė geometrija: Ikozaedras, Oktaedras, Tetraedras. Arkiniai arba trapeciniai kupolai, kitos konstrukcijos. . Galimi laikančiųjų konstrukcijų variantai:

 • Plieninis rėmas (nerūdijantis, cinkuotas, dažytas);
 • Medžio rėmas (impregnuotas, dažytas) iš kalibruotos medžio masyvo C20;
 • Stiklo pluošto profilių rėmas;
 • Aliuminio rėmas.

Rėmas gali būti padengtas standartinėmis stogo dangomis: stiklo arba dvigubais stiklais, OSB ar Aquapanele, plytelėmis, metalo lakštais, kompozicinėmis fasadų plokštėmis ir kasetėmis, daugiasluoksnėmis dangomis, PVC lakštais. Galimi vieno ir dviejų sluoksnių (su oro tarpu) rėmai, taip pat jų deriniai.

  ViberWhatsUpTelegram


  *required

  Susisiekite su mumis. Mūsų atstovai yra pasirengę atsakyti į visus jūsų klausimus apie mūsų statinius, architektūra, taikomas technologijas ir kt.

  shadow

  Mobilūs kupolai

  Investiciniai projektai