ArmanKala - Svajonių Miestas

[socialring]
   

„Aš daugelį metų pažinau Andreasą (projekto autorių) kaip pradininką, kruopščiai profesionalų požiūrį, kuris idėjas paverčia realybe. Taigi „ArmanKala“ įgyvendinamumas nėra problema. Negaliu laukti, kol pamatysiu, kas pirmasis supras šio unikalaus ir įtikinamo projekto galimybes “.

Ambicingas ir plačiai pažengęs projektas „ArmanKala“ nepalies žvaigždžių, tačiau pasiekti mėnulį taip pat yra didelis iššūkis.

Aerostatinė platforma, pripildyta helio, pritvirtinta trimis kabeliais, pagamintais iš didelio stiprumo sintetinių pluoštų. Pagal šią konstrukciją platforma seka vėją 1500 m aukštyje, kaip inkare gulintis laivas. Kėlimo korpusas, kurio tūris yra 100 000 m3, yra tobulos formos sfera, kurios skersmuo yra 60 m. Apšviestas paviršius yra matomas 12 km spinduliu aplink žemės stotį, toks didžiulis ir ryškus kaip mėnulis.

Dvi aerodinaminės formos gondolos su stabilizuojančia uodegos peleku, suprojektuotos kaip orinis lyninis keltuvas, 50 km/h greičiu perkelia lankytojus į „mėnulio“ apžvalgos platformą, kuri yra 5 kartus didesnė už Eifelio bokštą. Į viršų kasdien atvykstantys 2 500 lankytojų laukia švelniai drebančios iš dalies įstiklintos platformos su kvapą gniaužiančiu panoraminiu vaizdu į Mėnulio „Pietų ašigalį“. Kas kada nors nori skristi aukštesniu žaidimu, keltuvu pakeliamas į atvirą „Šiaurės ašigalį“ sferos viršuje, kur nepamirštamus įspūdžius galima lengvai suvirškinti bare.

Mėnulio atitikmuo – žemė arba švartavimosi stotis – yra apskritas 120 m skersmens pastatas, pusrutulio formos padengtas į diafragmą panašiais elementais. Sekdami vėjui, jie visada laiko atvirą taką jungiamiesiems lynams; taigi kolosalus-filigraniškas pastatas atrodo tarsi judanti chameleono akis. Techninės priežiūros ar audros metu pusrutulio elementus galima atidaryti taip, kad būtų galima uždengti ir pritvirtinti visą kėlimo korpusą. Lankytojai įeina ir išeina per panardintus, skaidrius vamzdžius. Priešingai nei patrauklumas, didžiulis akvariumas atrodo kaip atsvara ir šarnyrinis guolis su mažu trintimi.

„ArmanKala“ nėra jau esamos atrakcijos ekstrapoliacija. Tai judrios – kilnojamos ir tuo pat metu saugios – tvirtos, naujos koncepcijos simbolis, kuris pertraukia visas ankstesnes svarstykles dėl aukščio ir minimalaus medžiagų ir energijos naudojimo. „ArmanKala“ sujungia lūžtančią veiklą su poetišku žavesiu. Išreikšdama struktūriškai sukurtą ir verslumo dvasią, „ArmanKala“ yra plataus užmojo nacionalinė tapatybė – panaši į Eifelio bokštą prieš 121 metus.

Esminiai „ArmanKala“ elementai yra patentuoti, galimi išsamūs inžineriniai modeliavimai, gondolos aerodinamika buvo išbandyta vėjo tunelyje, pagrindinių komponentų veikimas buvo patikrintas ir optimizuotas naudojant 1:10 mastelio modelį; buvo atrinkti pagrindiniai tiekėjai.

Mobilūs kupolai

Mūsų projektai

Vidurnaktį prie Baltojo tilto bus rengiamos iškilmingos sutiktuvės bei koncertas. Iš Ispanijos parvykstančios komandos laukiama apie 24 valandą. Kad būtų išvengta spūsčių, renginio organizatoriai uždarys kelią į Vilniaus oro uostą, todėl rinktinės aistruoliai raginami nevykti pasitikti krepšininkų, praneša Lietuvos radijas.

shadow

„Circuit Racing Cross“ yra erdvė lauke tik Katalonijoje, skirta variklių ir keturių ratų malonumui.

shadow

Projektuojame tiek visuomeninius, tiek pramoninius objektus: sporto salės, prekybos ir konferencijų centrus, viešbučius, švietimo įstaigas, orlaivių angarus, pramonės ir sandėliavimo angarus.

shadow

Ieškote neįprastų atostogų? Romantiško savaitgalio? Neįprasto namelio? Tada mūsų burbuliukai yra jums!

shadow

Ieškote neįprastų atostogų? Romantiško savaitgalio? Neįprasto namelio? Tada mūsų Glamping Kupolai yra jums!

shadow

Kuriame architektūrinius ir dizaino projektus, gyvenamuosius pastatus, pagrįstus geodeziniu kupolu, taip pat gaminame visus reikalingus elementus.

shadow

Esminiai „ArmanKala“ elementai yra patentuoti, galimi išsamūs inžineriniai modeliavimai, gondolos aerodinamika buvo išbandyta vėjo tunelyje, pagrindinių komponentų veikimas buvo patikrintas ir optimizuotas naudojant 1:10 mastelio modelį; buvo atrinkti pagrindiniai tiekėjai.

shadow