35m²+ 20m² Glamping SPA Kupolai Ø6,7m & Ø5m | Zakopanė, Lenkija

glamping_dome_23
Even with the little weight of the mobile construction the float was perfectly stable. The floats are one welded unit containing the load bearing frame made up of Aluminium G-sections reaching all the way round as well as the actual floats.

Kupolai, be natūralaus grožio, turi ir daug struktūrinių pranašumų. Geodezinės prieglaudos buvo pastatytos visame pasaulyje įvairaus klimato sąlygomis ir įrodė, kad jos yra stipriausia ir veiksmingiausia kada nors sukurta žmonių prieglauda. Skirtingai nuo tradicinių namų, kupolai proporcingai sustiprėja didėjant jų dydžiui.

WhatsApp Image 2020-05-05 at 18.23.18
Even with the little weight of the mobile construction the float was perfectly stable. The floats are one welded unit containing the load bearing frame made up of Aluminium G-sections reaching all the way round as well as the actual floats.
shadow

Dėl šios jėgos jie gali atlaikyti didelius krovinius sniego klimato sąlygomis. Be to, jie gali atlaikyti uraganus, tornadas ir kitas audras daug sėkmingiau nei dėžutės formos namai. Dėl savo geodezinių kupolų, garsėjančių konstrukciniu vientisumu, saugumo galite laisvai naudoti savo vaizduotę. Gyvenamojo kupolo viduje galite džiaugtis laisvu atviro, erdvaus dizaino jausmu. Visiškai atsistojus, nėra vidinių atramų, galinčių uždengti jūsų vaizdą, tačiau galimybė yra, jei norite pridėti vidines sienas ar papildomus lygius. Jūsų vizija atgyja, nes jūsų kupolas yra sukurtas tik jūsų vietai, iš kurio atsiveria puikus vaizdas, natūrali šviesa ir norimas privatumas. Įdiegę paprastą vėdinimo sistemą ir šildymo ar vėsinimo šaltinį kartu su optimaliais kupolo oro cirkuliacijos modeliais, jūsų kupolo namai taps jaukūs ir jaukūs už minimalias išlaidas. Langai, stoglangiai ir durys, išdėstytos strategiškai, gali susisiekti su jus supančia aplinka ir peizažu, kupolų ilgaamžiai dangčiai yra įvairių spalvų, yra atsparūs pelėsiui, apsaugoti nuo UV spindulių ir atsparūs ugniai. Mėgaukitės svajonių namu ar asmenine studija, kur galite rasti dalį laiko ir investicijų, reikalingų tradicinių statybų metu. Mūsų ekologiški kupolai yra pastatyti lengvai ir greitai, todėl sumažėja statybos išlaidos, sunaudojama kuo mažiau išteklių erdvei uždaryti ir jie yra ypač prieinami.

Glamping_kowala_199_Kulisty_36
shadow

ViberWhatsUpTelegram


*required

Susisiekite su mumis. Mūsų atstovai yra pasirengę atsakyti į visus jūsų klausimus apie mūsų statinius, architektūra, taikomas technologijas ir kt.

Glamping kupolai