Glamping Kupolai | Geo Nameliai | Renginių salės | Mobilieji šilti pastatai | Naujovė !!!

Ieškote neįprastų atostogų? Romantiško savaitgalio? Neįprasto namelio? Tada mūsų Glapming Kupolai yra jums! Gražus dizainas, patogus ir tausojantis aplinką. Mūsų Glapming kupolai siūlo stebuklingą naktį su žvaigždėta nakties kompanija. Įrengtas jaukioje lovoje, apsaugotoje skaidriu kokanu, galite užmigti, po mėnuliu arba žavėdamiesi Paukščių taku. Tikra svajonė, kad niekas nepasiliktų abejingas…

Nakvynė kupole visada atrodė labai romantiška ir išskirtinė idėja. Naktį, kai giedras dangus, pro skaidrų kupolo stogą galima stebėti žvaigždes tiesiai iš savo lovos. Kupolas ypatingas tiek savo išvaizda, tiek ir jausmu, kurį sukuria nakvynė jame. Dalis kupolo yra dengta, todėl jausitės privačiai, o priekinė dalis – skaidri, pro ją atsiveria nuostabūs gamtos vaizdai.

Įeikite į sparčiai augančią ekologinio turizmo, natūralių ar švytinčių kupolų rinką. Naudodami „GEODOMAS“ galėsite pasiūlyti nepamirštamą patirtį visiems romantikams, miesto eskadronams, komforto ieškotojams, lengviesiems motociklininkams ir gamtos mylėtojams, kurie negali rasti to, ko ieško. Greitai pradėkite savo verslą ir pasinaudokite daug žadančiomis ekologiškomis investicijomis.

Mes siūlome išsamias projektavimo paslaugas, nuo idėjos iki realizavimo. Kiekvienas projektas prasideda koncepcija, tęsiamas projektuojant ir rengiant kupolo projekto dokumentaciją ir baigiamas įgyvendinimo planu bei išsamia informacija. Vykdydami projektą, mes patikriname investicijų vertę pagal etapą ir parengiame įgyvendinimo grafiką.

Atėjo laikas aplankyti Lietuvą! Mus rasite privačioje, jaukioje sodyboje „Pakasas“, esančioje Aukštaitijos nacionalinio parko širdyje

shadow

Langai, stoglangiai ir durys, išdėstytos strategiškai, gali susisiekti su jus supančia aplinka ir peizažu, kupolų ilgaamžiai dangčiai yra įvairių spalvų, yra atsparūs pelėsiui, apsaugoti nuo UV spindulių ir atsparūs ugniai. Mėgaukitės svajonių namu ar asmenine studija, kur galite rasti dalį laiko ir investicijų, reikalingų tradicinių statybų metu.

shadow

Šis nuostabiai atrodantis Hagal ūkis gali priimti iki 20 žmonių, todėl tai ideali vieta jūsų dirbtuvėms ar atsitraukimui.

shadow

Yra daugybė sukurtų technologijų, leidžiančių mums suprojektuoti ir pastatyti kupolus bei lenktus pastatus, kontroliuojančius natūralią šviesą, temperatūrą, drėgmę, taip pat kitas patogumo ir saugos savybes.

shadow

Feel as though you’re staying in a dream house and enjoy a completely different kind of camping. A mix of typical camping outdoors with all the advantages that home and modern technology provide, coupled with the indescribable experience of sleeping in fantastic spherical tents, which transforms adventure into a luxury holiday.

shadow

Geodezinės prieglaudos buvo pastatytos visame pasaulyje, esant įvairiam klimatui, ir pasirodė esanti stipriausia ir efektyviausia žmonių prieglauda. Skirtingai nuo tradicinių namų, kupolai proporcingai sustiprėja, nes jų dydis didėja.

shadow

„Glamping Bungalow“ kupolai yra nauja savireguliavimo produktų linija, kuri sukuria revoliuciją svetingumo pramonėje. Tinka visais metų laikais.

shadow

IIeškantiems išskirtinės vietos banketams, konferencijoms ar asmeninėms šventėms, siūlome išnuomuoti pokylių kompleksą „Jusinė“.. Kompleksas įsikūręs 37 km.. už Vilniaus, važiuojant Nemenčinės kryptimi. Čia Jūs rasite ramybę, tyrą orą bei galėsite pasigerėti gamta: įrengtu didžiuliu tvenkiniu, skoningai sutvarkyta aplinka..

shadow

Klaipėdos Švento Pranciškaus Asyžiečio vienuolyno bažnyčia – šiaurinėje Klaipėdos dalyje, netoli Klaipėdos jūrininkų ligoninės esanti bažnyčia ir Onkologijos centras, pastatyti 2012 m. Bažnyčią prižiūri broliai pranciškonai.

shadow

Projektuojame, gaminame ir statome individualius mobilius “bungalow” biurų-studijas. Ieškantiems alternatyvios gyvenamosios aplinkos arba asmeninės studijos kūrybai ar veiklai mobilus bungalow biuras-studija – geriausias pasirinkimas.

shadow

Kelkitės nuostabiame kraštovaizdyje kartu su gamta, stebėkite kaip kyla ir leidžiasi saulė. Naktį, grožėkitės mėnesiena. Tai lyg penkių žvaigždučių plaukiantys viešbutis atviroje gamtoje. Glamping Pramoginis kupolinis laivas turi visus patogumus, SPA, šildomas grindis ir kt.

shadow

Medžiuose įrengta trijų metrų pločio aliuminio konstrukcijos sfera padengta vėjui ir lietui atspariu audiniu, tai Cocoon palapinė. Arti nėra medžių, ne bėda, palapinę įsirengsite ant specialiai sukurto rėmo.

shadow

ALAUŠO SLĖNIS yra laisvalaikio ir renginių centras, įsikūręs vaizdingoje vakarinėje Alaušo ežero pakrantėje (~ 110 km nuo Vilniaus, ~ 135 km nuo Kauno). Centras savo veiklą pradėjo 2008 m. Rugpjūčio mėn. jis užima erdvią teritoriją, viršijančią 4 ha, galinti priimti 68 svečius.

shadow

Ieškantiems alternatyvios gyvenamosios aplinkos Bungalow namukai – geriausias pasirinkimas.

shadow

Ieškantiems alternatyvios gyvenamosios aplinkos Bungalow namukai – geriausias pasirinkimas.

shadow

Savo namuose netoli pagrindinės gatvės Natalija Vaicekauskienė įkūrė kavinę „Picos lobis“, kur tikrose krosnyse kepamos mėgstamos tiek vietinių, tiek praeivių picos.

shadow

Energiją taupantys, mažai energijos vartojantys geodeziniai kupolai yra tvarūs, o tai reiškia atsakingą išteklių valdymą.

shadow

Ieškote neįprastų atostogų? Romantiško savaitgalio? Neįprasto namelio? Tada mūsų Glamping Kupolai yra jums!

shadow

Pasakiško grožio poilsiavietė gamtos apsuptyje. Laukiami visi, kurie yra už tvarkingą ir ramų poilsį. Adresas – Trakų r., Markutiškių kaime, Gandrų g. 5.

shadow

Anot Azerbaidžano metanolio bendrovės „AzMeCo“ šaltinių, buvęs Didžiosios Britanijos ministras pirmininkas Tony Blairas lankysis Baku gruodžio 1 d. Pasak šaltinių, Azerbaidžano metanolio įmonėje „AzMeCo“.

shadow

Mūsų tikslas, kad jums tai patiktų tiek, kiek mes aistringai žiūrime į šį nuotykį.

shadow

Be natūralaus grožio, kupolai taip pat turi daug struktūrinių pranašumų.

shadow

„Bois du Moulin“ laukia jaukių ir labai neįprastų pasisedėjimų, esančių miško pakraštyje arklių fermoje.

shadow

Didžiausias geodezinių kupolų Europoje ir Azijoje kompleksas, skirtas jauniausiems lankytojams.

shadow

Namai medžiuose jau plinta ir Lietuvoje. Nameliai medžiuose daugeliui kvepia vaikyste ir smagiomis šėlionėmis, tačiau dabar, šiuolaikinei architektūrai laužant visus stereotipus, medžiuose ėmė kurtis ne tik vaikai, bet ir brandaus amžiaus sulaukę žmonės. Toks pasirinkimas dažniausiai grindžiamas noru gyventi arčiau gamtos, pakeisti nusistovėjusias normas bei džiaugtis kiek kitokiu nei įprasta gyvenimu.

shadow

Pro kupolo langą galima stebėti saulėlydžius. Kupolas pritaikytas oro temperatūrai nuo -30 iki +80 laipsnių Celsijaus nes turi THERMIC.PRO terminę membraną. Šio sezono pristatymas, 8 metrų skersmens 50 m2 ploto kupolas – “GLAMPING DOME”.

shadow

Ieškote neįprastų atostogų? Romantiško savaitgalio? Neįprasto namelio? Tada mūsų burbuliukai yra jums!

shadow

Jų neabejotina ir unikali forma, taip pat sudėtingas struktūros rėmas sukuria neįtikėtiną erdvės pojūtį, užtikrinant išskirtinę vietą ir aplinką bei veiksmingą jūsų rinkodaros strategijos dalį.

shadow

Mūsų tentas ne tik gražiai atrodo, bet ir patvari naudoti. SPA kupolo tentas, suprojektuotas su dvigubo sluoksnio oru uždarytomis sienomis, gali daug dienų stovėti be pūstuvo. Jūs ramiai mėgaujatės nuostabia gamta, kai turite SPA. Jūsų projektuose gali būti skirtingos spalvos ir formos.

shadow

Nesvarbu, ar ieškote alternatyvios gyvenamosios aplinkos, ar dinamiškos asmeninės studijos, skirtos rašymui, menui ar performansui, ženkite į natūralų srautą, kurį gali pasiūlyti tik pagal užsakymą sukurtas geodezinis kupolas; kupolai siūlo patirtį, kuri tikrai atgaivins, sustiprins ir išlaisvins jūsų kūrybinį srautą.

shadow

Kupolas gali būti transformuojamas į konferencijų salę arba planuojama šventę, verslo pristatymą, valdybos posėdį, banketą. Tai puikiai tinka seminarams ir konferencijoms, nes į jį telpa iki 15 žmonių

shadow

INFORMACIJA APIE MOBILIŲ KUPOLŲ TECHNOLOGIJĄ GLAMPING MODELIUI


  Vardas ir pavardė (būtina)

  Fizinis asmuoĮmonė
  STATYBOS MEDŽIAGŲ APRAŠYMAS</h4>

  Geodezinio kupolo metodas leidžia sukurti lengvą, gerai apsaugotą ir labai stabilią erdvę. Pagrindinis geodezinių kupolų privalumas yra tolygus įtempių pasiskirstymas visuose rėmo mazguose.
  „Glamping Domes“ nereikia jokių kolonų, apkrovos sienų ar stulpelių, kad klientai galėtų naudotis maksimaliu turimu plotu. Naudojant plieninius konstrukcinius elementus, struktūra tampa tvari atsižvelgiant į oro veiksnius ir apkrovas.

  • Konstrukcijos gali būti sujungtos tunelio takais;
  • Sujungtų kupolų grupė sukuria nepaprastą apimties jausmą, leidžiantį renginių infrastruktūrą suskirstyti pagal temas, naudojant skirtingus dizainus;
  • Siūlome populiariausias spalvų dangas

  Kiekviena geodezinė kupolo konstrukcija suprojektuota pagal apkrovos skaičiavimus. Tai savo ruožtu užtikrina saugumą ir ilgaamžiškumą. Mūsų konstrukcijų inžinieriai gali apskaičiuoti maksimalias įrangos apkrovas, atitinkančias regionines normas.

  steel frame
  shadow
  steel frame

  Geodeziniams kupolų uždangalams naudojame aukščiausios kokybės PVC tentų audinius. Visi mūsų audiniai yra sertifikuoti ir atitinka Europos kokybės ir atsparumo ugniai standartus.
  Nuimama kupolo danga yra žinoma dėl savo privalumų ir ilgo tarnavimo laiko. Dėl dažno audimo medžiaga yra atspari pradūrimams, įbrėžimams ir įpjovimams. Labai lengva išlaikyti kupolo uždangalus švarius.
  Patvarūs „GEODOMAS“ uždangalai yra įvairių spalvų, atsparūs pelėsiui ir apsaugoti nuo UV spindulių ir atsparūs ugniai. Visi audiniai turi ugniai atsparius sertifikatus NFP 92507: M2; DIN 4102: B1; EN 13501-1: B-s2-d0, BS 7837.

  • Viršutinėje uždangalo dalyje yra savaime vėdinamos kameros;
  • Trikampiai ZIP langai – langai tvirtinami užtrauktukais ir viduje yra nuimamas tinklelis nuo vabzdžių;
  • Mes siūlome daug spalvų;
  tent
  shadow

  Panoraminė PVC lango membrana tonuota, skirta naudoti „Glamping“ tentui. Skaidrus PVC audinys, puikiai praleidžiantis saulės šviesą ir apšviečiantis visą kupolą.

  • Temperatūros diapazonas: nuo -40 ° C to + 80 ° C;
  • Blokuoja 90% saulės spindulių. Puikus atsparumas oro sąlygoms (aukšta ir žema temperatūra);
  • Lengva valyti;
  • Geresnis privatumas;
  window
  shadow

  Mes turime įvairių tipų duris pasirinkimui

  • Standartinės (kvadratinės) plastikinės durys
  • Aliuminio durys
  • Prancūziško tipo durys (su stiklu)
  • Durys gali būti sureguliuotos į apvalias.
  • pvalios durys gali būti sujungtos su kitais kupolais („Modul“ sistema) tuneliais.
  • Durų tipą ir matmenis galima reguliuoti individualiai.
  doors
  shadow

  Tai plona, daug atspindžių, daugiasluoksnė izoliacijos sistema. Atspindinčios termoizoliacinės medžiagos gaminamos naudojant NASA sukurtą technologiją, apsaugančią erdvėlaivius nuo ekstremalių išorinių veiksnių (saulės spindulių ir šalčio).

  • Izoliacija taupo energiją, nes sumažina visų rūšių šilumą: laidumą, konvekciją, spinduliuotę, šilumą, drėgmės įsiskverbimą;
  • Stabilumas, izoliacijos parametrai, priešingai nei tradicinės izoliacinės medžiagos, nėra skilimų, medžiaga yra tęstinė;
  • Energijos taupymas – izoliacija sutaupo iki 30% energijos šildymui ir vėsinimui;
  • Greitas surinkimas – dideli ritiniai, paprasta sistema, derinant pastovius medžiagos lygius ir lankstumą, leidžia efektyviai surinkti gaminį bet kokiomis sąlygomis;
  • THERMIC.PRO- atsparus chemikalams, graužikams ir kitiems kenkėjams, taip pat daugumai statyboje naudojamų tirpiklių;
  • Atspindėjimas: 95%
  • Šilumos laidumas: λ = 0,030 W / (mK)
  • Blokuoja korinio 3G, 4G, 5G ir WIFI signalus
  thermo
  shadow

  Tai 100% poliesteris su PVC uždangalu, Ypač neplyšantis / tvirtas, atsparus vandeniui, plyšimui sunkusis PVC tentas.

  • Neplyštantis/ tvirtas;
  • Atsparus vandeniui, plyšimui sunkusis PVC tentas;
  interior_
  shadow

  Jei jums reikia tvirtesnio kupolo pagrindo, mes pateikiame išsamų vadovą, kaip sukurti savo medinį paklotą. Transportuoti žaliavas, kurias galima įsigyti vietoje, ekonomiškai neįmanoma, todėl mes mieliau pateikiame savo klientams nuoseklias gaires, kad jie patys galėtų lengvai pakloti grindis, naudodami įrankius ir medžiagas, kurias galima įsigyti vietinėje „pasidaryk pats“ parduotuvėje.

  • Žingsnis po žingsnio medinių paklotų statybos vadovas
  • Rekomenduojami įrankiai ir medžiagos yra namų sandėlyje arba vietinėje „pasidaryk pats“ parduotuvėje
  • Remiantis mūsų projektu, jūsų vietinis dailidė gali jį pastatyti per 2 dienas
  • Darbo jėga: 1-2 žmonės
  • Ankstesnių techninių ar statybos žinių nereikia
  floor
  shadow
  • Terasa ir grindys – įvairių tipų (paaukštinta, grunto, izoliuota, medinė, metalinė) terasa ir panaudotos medžiagos žr. daugiau;
  • Sraigtiniai pamatai – jie yra tiksliai reguliuojami, atsparūs audrai, tinka visų tipų paviršiams, už prieinamą kainą ir lengvai nuimami bei pakartotinai naudojami.
  • Vidiniai kambariai – kupolo struktūros interjero ypatybės suteikia nepalyginamai didesnę planavimo laisvę, katedros lubas, vienodą šviesos, šilumos ir garso pasiskirstymą;
  • Vonios įranga – siūlome skirtingus vonios įrangos sprendimus;
  • Biologinis perdirbimas – pasirenkame naujausias biologinio perdirbimo technologijas;
  • LED UV-C dezinfekavimo sistema-pažangi technologija, leidžianti greitai ir efektyviai dezinfekuoti vietą nuo bet kokių virusų, parazitų ir grybelių;
  • Termo užuolaidos – šios užuolaidos yra padengtos termo danga ir padeda izoliuoti jūsų namus visais metų laikais, nes vasarą blokuoja išorinę šilumą, o žiemą apsaugo nuo vėsių skersvėjų ir tuo pačiu suteikia papildomo privatumo. Galima rinktis iš įvairių dydžių, atitinkančių jūsų poreikius.
  • Židinys (mediena/briketai) gali būti prijungta prie stogo vamzdžių
  • Oro kondicionierius – gali būti pritvirtintas prie sienos arba prijungtas prie lubų. Galimos įvairios galios ir skirtingos funkcijos, jas galima valdyti ir iš pultelio;

  Siūlome visapusiškas projektavimo paslaugas, nuo idėjos iki įgyvendinimo. Kiekvienas projektas prasideda nuo koncepcijos, tęsiamas su koncepciniu projektu ir paruošiamas patrauklios projektavimo dokumentacija, o baigiamas įgyvendinimo planu ir detalėmis. Vykdydami projektą, mes patikriname investicijų vertę pagal etapą ir parengiame įgyvendinimo grafiką.